İzo Grup

İZOGRUP İZOLASYON VE İNŞAAT MALZEMELERİ LTD. ŞTİ.

1998 yılında yalıtım sektörüne hizmet vermeye başlamış olan firmamız, 2004'te Mantoline Isı Yalıtım Sistemleri üretimi ile pazarın yeniliklerine öncülük etmiştir.

2007'de hizmete soktuğu EPS ve XPS kesim ve kaplama tesisleri ile EPS ve XPS’den mamul söve, denizlik, kat silmeleri, sütun ve cephe kaplama ürünlerini, alternatif Cephe Kaplama Ürünleri olarak pazara sunmuş, Oluklu Levha (Onduline-Corrubite) Altı Styroporlar'da Q-Line markası ile pazarın lideri konumuna gelmiştir.

Gelişen piyasa koşullarına göre daha sonra bu ürünleri, pazarın öncelikleri doğrultusunda çoğaltarak ve imalatları dönüştürerek; yeni nesil ürünler, bayilik ve distribütörlükleri ile yenilenen şartlara uyum sağlamıştır.

2020’de pandemi ile değişen piyasa şartları; dünyanın ihtiyaç ve isteklerinin hızla dönüştüğü bir ortamda firma olarak bizler yeniden çağa uyum sağlamak doğrultusunda sunduğumuz ürün, hizmet ve danışmanlık faaliyetlerinde yenilik konsepti etrafında gelişmeyi amaç edinerek yeni ürünler ve hedeflere odaklandık. Aynı doğrultuda firmamız dış pazarlarda yeni ürün satışları ve distribütörlüklerini bünyesine katmıştır. Gelecekte de distribütörlüklerimizi ve ürün çeşitliliğimizi daha da arttırarak, iç ve dış pazar paylarımızı büyütmek inancı ve arzusundayız.

İzo Grup
İzo Grup
İzo Grup
İzo Grup
İzo Grup